KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989280
nr 1598 9280
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1980, marin, 21x30 cm, yttermått inklusive ram: 41x48 cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 februari 2024
kl 20:23:48
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr